O nás : Bazénové hadice, bazénové a solární hadice

Nakupujte přímo od výrobce - POVYS s.r.o.

O nás

Výroba z plastů, vstřikování plastů

Firma založena v roce 1993, hlavní činností byla výroba a opravy nástrojů a forem. V roce 1997 byla činnost rozšířena o vstřikování plastů do 250gr s maximální uzavírací silou 125 tun. V současné době jsme schopni vyrábět na vstřikolisech výlisky do 800gr s maximální uzavírací silou 240t. Na vstřikovacích lisech (Engel, Battenfeld, Arburg, Negri Bossi, BOY, Welltec) zpracováváme širokou škálu plastů jako například PA6, PA66, ABS, PVC, PS, PE, PP, včetně přídavných komponentů pro zlepšení vlastností výlisků dle požadavku zákazníka. Plasty vstřikujeme jak do vlastních forem, tak do forem dodaných zákazníkem. Nabízíme vlastní konstrukci pro optimální parametry formy z hlediska velikosti výlisků, jejich množství a ceny. Také jsme schopni se finančně podílet na nákladech s pořízením forem. Provádíme zkoušky forem a nových materiálů dle přání zákazníka.

Firma

Od roku 2005 byla otevřena nová provozovna, ve které je mimo vstřikovacích lisů umístěna linka skládající se z extruderu EB/N-60/27-30/20, korugátoru FC 63/58, gilotiny TG 05, navíječky ML 2-800 a chladícího agregátu. 
Na této lince vyrábíme korugované bazénové hadice. Linka je schopna vyrobit korugované profily od průměru 10mm do průměru 65mm. Korugované profily jsme schopni ukončit koncovkami jak nasazením za studena, tak i zalisováním na vstřikolisech.

 

V roce 2009 jsme uvedli na trh nový produkt - ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ VISION

V roce 2010 jsme uvedli na trh pod novou obchodní značkou "Globall family" tyto výrobky: Stavebnici auta MULTI TRACK, 3D Hlavolamy a Stavebnice 3D hlavolamů

Globallfamily

V roce 2012 zahájena výroba  Motorových koloběžek CROSCO

V roce 2014 začala příprava na výrobu Elektrických koloběžek CROSCO Eline.


Naším cílem je zvýšení kvality našich výrobkù a uspokojování potřeb zákazníků. Doporučujeme:

Nově otevřený Eshop s elektrickou verzí koloběžek CROSCO na adrese: http://croscoelektro.cz/

ze Zámecké Ovčírny

ELEKTROKOLA

TOPlist